Zintegruj swoją sprzedaż online i otwórz się na nowe kanały sprzedaży!

Dzięki integratorowi ERP SyncLinker, Twoje zamówienia z różnych platform sprzedażowych, tj. e-sklepy, Allegro, eBay czy Amazon i innych platform, są importowane automatycznie do Twojego systemu Comarch ERP z wykorzystaniem BaseLinkera. To oznacza, że proces przetwarzania i wysyłki towarów staje się błyskawiczny! Nie musisz już martwić się o ręczne wprowadzanie danych czy opóźnienia w realizacji zamówień.

Przygotowana integracja umożliwia również synchronizację danych dotyczących zamówień i klientów, dając Ci pełen wgląd w historię zamówień, preferencje klientów i analizę sprzedaży. Zyskujesz pełną kontrolę nad swoją działalnością i możesz podejmować trafniejsze decyzje biznesowe.

Ponadto, połączenie Comarch ERP, czyli systemu Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL z BaseLinkerem wpływa na efektywność zarządzania procesem logistyczno-magazynowym. Synchronizacja danych magazynowych między systemami pozwala na ścisłe monitorowanie stanów, zarządzanie dostępnością produktów i unikanie braków towarowych. Teraz Twój system Comarch ERP może generować dokumenty magazynowe, takie jak przyjęcia lub wydania towaru, na podstawie informacji z BaseLinkera, co znacząco przyspiesza i ułatwia Twoje procesy logistyczne.

Nie tylko efektywność, ale również płynność obsługi klienta była naszym priorytetem przy tworzeniu integratora. Dzięki połączeniu systemu Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL z BaseLinkerem Twoi pracownicy obsługi klienta mają dostęp do pełnej historii zamówień i komunikacji. To pozwala na szybką i spersonalizowaną obsługę, budowanie trwalszych relacji z klientami i zwiększenie ich satysfakcji zakupowej.

Pełen opis funkcjonalności dostępny tutaj >>

Wybierając Integrator ERP SyncLinker, wybierasz nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale także nasze zaangażowanie i wsparcie, by Twój biznes funkcjonował jeszcze lepiej.

Integrator ERP SyncLinker to prawdopodobnie NAJTAŃSZY integrator na rynku.

Po przeczytaniu powyższej informacji pewnie nasuwa Ci się wiele pytań, na które chciałbyś poznać odpowiedzi. Odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. 

Mateusz
tel. 661934060
e-mail: aplikacje@zetorzeszow.pl